Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Kontaktinis asmuo: Mison WANG

El. paštas: info@carboxy-methyl-cellulose.com

Telefonas: 86-571-63522399

86-571-58838090

86-15990171382

Faksas: 86-571-58838100

Pašto indeksas: 311419

MSN: wms1988@msn.com

Skype:misonchina

Adresas: Yushan Zone, Fuyang, Zhejiang Province, Kinija

Karbotermijos metilceliuliozės CMC naftos gręžimo klasė

Karbotermijos metilceliuliozės CMC naftos gręžimo klasė

CMC yra savotiškas celiuliozės eteris pakeitė cheminės reakcijos iš natūralios celiuliozės. Vandens tirpių pusiau biologinis polimeras, CMC turi puikų sustorėjimas, emulsinimo, formavimo, patinimas, stabili

Informacija apie

CMC yra savotiškas celiuliozės eteris pakeitė cheminės reakcijos iš natūralios celiuliozės. Kaip vandens tirpus pusiau biologinis polimeras, CMC turi puikų sustorėjimas, emulsinimo, formavimo, patinimas, stabilizuoti ir šviežumo atraminės funkcijos, expansively taikoma maisto, pieno rūgštis pieno ir rūgščių gėrimų laukus.

Taikomas gėrimų su įvairių pasirodymų, CMC galima išvengti baltymų, jogurtas iš kondensacijos ir layering. Ištirpinti vandenyje, ji tampa unikalus subtilus sirupas, geresnį skonį ir daugiau gaivus. Jo puikus pakeitimas ir lygumo garantijų stabilumą ir rūgščių gėrimų padaryti ilgesnis tarnavimo laikas.

Taikomas ledų, CMC veiksmingai mišiniai, išsklaido ir stabilizuoja vandens, riebalų ir baltymų ir išvengiama ledo kristalų, featuring didelis augimo norma, subtilus ir sklandžiai skonio ir geras formavimo. Be to, gali užkirsti kelią žmonėms, ypač vaikams, nuo aukšto kaloringumo grietinėlės ir cukraus. Todėl jis yra idealus priedas.

Taikomos duonos ir slapukus, CMC gali kontroliuoti klampumo pasta ir padidinti gebėjimą išlaikyti vandens ir padidinti saugojimo laiką.

Taikomas trumpąją makaronai, CMC gali padidinti kietumas ir virimo efektyvumą, sumažinti aliejaus procentas ir pagerinti skonį. Taikomos sausainių ir plonas pyragai, CMC galite padaryti geros formos, lygaus paviršiaus ir tobulinti kietumas.


Hot Tags: Karbotermijos metilceliuliozės CMC naftos gręžimo klasė, natrio karboksimetilceliuliozė CMC
Susiję produktai
Email Us
Tyrimo
Hangzhou Hongbo naujų medžiagų Co., Ltd